.

.

مادرم برایم افسانه می گفت... پر از شیدایی زمانه ؛لبریز از افسونگری جانانه ومن غافل از گذر عمر؛ در كنار جویبار زمانه؛ تنها سراپا گوش بودم. روزگار همچنان می نوشت و من شدم افسانه... من در خیال خود ان رود خروشان بودم و جوانیم سنگهای صیغلی خفته در بستر روزگار. اما من تنها افسانه ای از آن روزها و رودها بودم... با خاطراتی خیس كه دیگر با چشم جان هم خوانده نمی شدند. من همان روزها هم افسانه ای كهنه بودم كه بارها و بارها در گذشته های دور نوشته و فراموش شده بودم و غافل در تكراری جدید ؛ از بوی ماندگی ان؛ سرمست می شدم و خیره در چشمان معصوم كودكم برایش افسانه می گفتم: افسانه ی قدیمی زندگی را...
ایمیل مدیر : amird1390@yahoo.com

آنلاین : 2
بازدید امروز : 8
بازدید دیروز : 147
بازدید هفته گذشته : 8
کل بازدید : 198413RSS
POWERED BY
NINIWEBLOG.COM
موضوع :
نویسنده مامان تاریخ ارسال شنبه 10 / 10 / 1390 در ساعت 12:04

پنجره را باز میکنم

احساس قشنگِ " تو " می آید

می نشیند

بر پرده

بر دیوار...

من

گیجِ این همه " تو "

مستِ مست

کنار می آیم با خودم

و

با احساسِ قشنگی که " تـــو " یی

زندگی می کنم

.:: ::.
واکسن هجده ماهگی
موضوع :
نویسنده مامان تاریخ ارسال چهارشنبه 3 / 12 / 1390 در ساعت 12:42

 

دیروز وقتی امیرمسعود چشماشو باز کرد دید که ای وای هنوز تو خونه است و باباجی و مامان جون دارن نگاش می کنن ، صبحانه خورد و مامان جون لباسشو عوض کرد و با باباجی رفتن به سمت درمانگاه نزدیک خونه واسه یه کار خیلی مهم که چند روز تأخیر افتاده بود... واکسن هجده ماهگی ، وای که این قدر مامانی رو ترسونده بودن که از چند روز قبلش دستش رو سر که ای وای یعنی چی می خواد بشه، حتماً تبش خیلی شدیده، این قدر گریه می کنه که احتمالاً می مونم چکار کنم ... ولی تو یه ماهی مامان نه گریه ای و نه ناله ای فقط دوست داشتی کنارت باشیم و از جات تکونت ندیم (الهی مامان قربونت بره) این قدر درد داشتی که بعدازظهر که خوابیده بودی نزدیک به دو ساعت همون حالت پای چپتو نگه داشتی و تکونش نمی دادی و مامانی هم از کنارت تکون نخورد و وقتی بیدار بودی با همدیگه بازی می کردیم و وقتی هم که خواب، کنارت با نگاهش مواظبت بود.

عکسا وقتیه که برات پتو پهن کردم تا زیر پات نرم باشه و راحت بازی کنی و گویای اینه که پسرم خوش اخلاق ترین و خوش رو ترین پسر دنیاست .

مامانی حس قشنگ داشتنت باعث می شه لبخند رو لبم بشینه 

 دوستت دارم

.:: ::.
عناوین آخرین مطالب بلاگ من.:: Design By : wWw.Theme-Designer.Com ::.